وب سایت اینستااسمارت با استفاده از آخرین متدهای فناوری های وب راه اندازی و به منظور مدیریت صفحات اینستاگرام در دسترس عموم قرار گرفته است که میتوان به طراحی زیبا و مدرن، سرعت بالا در بارگزاری صفحات، واکنش گرایی و همینطور رتبه مناسب در گوگل اشاره کرد.

قابلیت های وب سایت: اینستاگرام هوشمند یک ابزار مارکتینگ آنلاین است که به شما اجازه میدهد که یک یا چند اکانت اینستاگرامی خود را مدیریت کنید. فالو و آنفالو خودکار، ارسال پست زماندار، لایک خودکار، ریپست خودکار پست، کامنت گذاری خودکار، پیام دایرکت خودکار و فروش اشتراک برای امکانات فوق و همچنین اتصال به سامانه پیامکی برای عضویت و بازیابی کلمه عبور و همچنین درگاه پرداخت و....

 

درصد تکمیل پروژه100%

نگاهی آماری به عملکرد سایت

آمار پیش رو بر اساس المان های فنی و در نظر گرفتن محرمانگی اطلاعات تهیه شده است.

لینک سازی

این آمار بر اساس میزان فراوانی لینک های وب سایت که در موتورهای جستجوگر با موفقیت ایندکس شده اند و کاربران با استفاده از این لینک ها به وب سایت هدایت میشوند تهیه شده است.

جستجوها

فراوانی کلمات کلیدی جستجوشده وب سایت، این آمار بر اساس گزارشات برخط سیستم های تحلیلی وب سایت بر پایه المان های منطقی و کلیدی هر کلیدواژه تهیه شده است.

امنیت وب سایت

این آمار بر اساس میزان گزارشات برخط این سایت از ضریب نفوذپذیری و سعی در تزریق کدهای مخرب توسط ویروس ها، هکرها و همچنین دریافت ناخواسته نامه های الکترونیک می باشد.
. PHP98%
. CSS57%
. Javascript72%
. MySql 96%

فناوری ها

تکنولوژی های دخیل در این سایت:
PHP+7 - CSS - HTML - Javascript - UIKit - MySql - jQuery - jQuery Migrate - SVG - XML - HTML5 - Less - Jpg -Png - Gif - Ini - Ico - owl carousel - Moment - Select2 - jQuery UI - Nextpost - webservice - Api