وب سایت جواهری صیامی با استفاده از آخرین متدهای فناوری های وب راه اندازی و در دسترس عموم قرار گرفته است که میتوان به طراحی زیبا و مدرن، سرعت بالا در بارگزاری صفحات، واکنش گرایی و همینطور رتبه مناسب در گول اشاره کرد.

قابلیت های وب سایت: نمایش آنلاین و لحظه ای طلا و عرض، گاری تصاویر و ویدئو، نمایش موقعیت جغرافیایی از روی نقشه با قابلیت جهت یابی، فرم تماس و فرم محاسبه آنلاین شرایط خرید اقساط و ارسال درخواست، صفحه اینترو و....

درصد تکمیل پروژه100%

نگاهی آماری به عملکرد سایت

آمار پیش رو بر اساس المان های فنی و در نظر گرفتن محرمانگی اطلاعات تهیه شده است.

لینک سازی

این آمار بر اساس میزان فراوانی لینک های وب سایت که در موتورهای جستجوگر با موفقیت ایندکس شده اند و کاربران با استفاده از این لینک ها به وب سایت هدایت میشوند تهیه شده است.

جستجوها

فراوانی کلمات کلیدی جستجوشده وب سایت، این آمار بر اساس گزارشات برخط سیستم های تحلیلی وب سایت بر پایه المان های منطقی و کلیدی هر کلیدواژه تهیه شده است.

امنیت وب سایت

این آمار بر اساس میزان گزارشات برخط این سایت از ضریب نفوذپذیری و سعی در تزریق کدهای مخرب توسط ویروس ها، هکرها و همچنین دریافت ناخواسته نامه های الکترونیک می باشد.
. PHP85%
. CSS75%
. Javascript60%
. MySql 90%

فناوری ها

تکنولوژی های دخیل در این سایت:
PHP+7 - CSS - HTML - Javascript - UIKit - MySql - jQuery - jQuery Migrate - SVG - XML - HTML5 - Less - Jpg -Png - Gif - Ini - Ico