وب سایت باشگاه توسعه دهندگان ایران با استفاده از آخرین متدهای فناوری های وب به منظور فروش و پشتیبانی محصولات توسعه دهندگان ایرانی راه اندازی و در دسترس عموم قرار گرفته است که میتوان به طراحی زیبا و مدرن، سرعت بالا در بارگزاری صفحات، واکنش گرایی و همینطور رتبه مناسب در گول اشاره کرد.

قابلیت های وب سایت: فروش فایل با قابلیت فریلنسری، امکان تسویه حساب در زمان مشخص، امکان بازگشت وجه، داوری و حل اختلاف بین فریلنسر و خریدار و تایین تکلیف انتقال وجه، امکان بازاریابی و کسب درامد و...

درصد تکمیل پروژه100%

نگاهی آماری به عملکرد سایت

آمار پیش رو بر اساس المان های فنی و در نظر گرفتن محرمانگی اطلاعات تهیه شده است.

لینک سازی

این آمار بر اساس میزان فراوانی لینک های وب سایت که در موتورهای جستجوگر با موفقیت ایندکس شده اند و کاربران با استفاده از این لینک ها به وب سایت هدایت میشوند تهیه شده است.

جستجوها

فراوانی کلمات کلیدی جستجوشده وب سایت، این آمار بر اساس گزارشات برخط سیستم های تحلیلی وب سایت بر پایه المان های منطقی و کلیدی هر کلیدواژه تهیه شده است.

امنیت وب سایت

این آمار بر اساس میزان گزارشات برخط این سایت از ضریب نفوذپذیری و سعی در تزریق کدهای مخرب توسط ویروس ها، هکرها و همچنین دریافت ناخواسته نامه های الکترونیک می باشد.
. PHP98%
. CSS57%
. Javascript72%
. MySql 96%

فناوری ها

تکنولوژی های دخیل در این سایت:
PHP+7 - CSS - HTML - Javascript - UIKit - MySql - jQuery - jQuery Migrate - SVG - XML - HTML5 - Less - Jpg -Png - Gif - Ini - Ico - owl carousel - Moment - Select2 - jQuery UI - webservice - Api - LiteSpeed