وب سایت با آگهی با استفاده از آخرین متدهای فناوری های وب راه اندازی و به منظور ثبت و جهت یابی آگهی در دسترس عموم قرار گرفته است که میتوان به طراحی زیبا و مدرن، سرعت بالا در بارگزاری صفحات، واکنش گرایی و همینطور رتبه مناسب در گوگل اشاره کرد.

قابلیت های وب سایت: ثبت آگهی، مناقصه، مزایده با قابلیت زمان بندی، روش های نمایش آگهی و تصاویر، ویدئو و نمایش موقعیت آگهی از روی نقشه بصورت آنلاین با قابیلت مسیر یابی، فروش آنلاین محصولات و....

 

متاسفانه این وب سایت به دلیل محدودیت های اعمال شده توسط شرکت گوگل قادر به ادامه فعالیت نشد.

 

درصد تکمیل پروژه100%

نگاهی آماری به عملکرد سایت

آمار پیش رو بر اساس المان های فنی و در نظر گرفتن محرمانگی اطلاعات تهیه شده است.

لینک سازی

این آمار بر اساس میزان فراوانی لینک های وب سایت که در موتورهای جستجوگر با موفقیت ایندکس شده اند و کاربران با استفاده از این لینک ها به وب سایت هدایت میشوند تهیه شده است.

جستجوها

فراوانی کلمات کلیدی جستجوشده وب سایت، این آمار بر اساس گزارشات برخط سیستم های تحلیلی وب سایت بر پایه المان های منطقی و کلیدی هر کلیدواژه تهیه شده است.

امنیت وب سایت

این آمار بر اساس میزان گزارشات برخط این سایت از ضریب نفوذپذیری و سعی در تزریق کدهای مخرب توسط ویروس ها، هکرها و همچنین دریافت ناخواسته نامه های الکترونیک می باشد.
. PHP74%
. CSS62%
. Javascript80%
. MySql 90%

فناوری ها

تکنولوژی های دخیل در این سایت:
PHP+7 - CSS - HTML - Javascript - UIKit - MySql - jQuery - jQuery Migrate - SVG - XML - HTML5 - Less - Jpg -Png - Gif - Ini - Ico